Javni poziv za iskaz interesa „Zaželi - prevencija institucionalizacije“

Ovim pozivom pozivamo sve zainteresirane pripadnike ciljne skupine da se prijave na sudjelovanje ispunjavajući obrasce za iskaz interesa s popratnim obrascima koji su navedeni u ovom javnom pozivu.

Sukladno ovom Javnom pozivu pripadnici ciljnih skupina su:

1.Osobe starije od 65 godina (koje ispunjavaju uvjete ovog poziva)
2.Osobe s invaliditetom (starije od 18 godina) s utvrđenim 3. ili 4. stupnjem invaliditeta

Cilj projekta: pridonijeti povećanju socijalne uključenosti i prevencije institucionalizacije ranjivih skupina osiguravanjem dugotrajne skrbi.
Rok za iskaz interesa: Mole se zainteresirani građani da se prijave što prije, kako bi Općina imala što bolji uvid u trenutnu situaciju. Poziv će biti trajno otvoren kako bi se i tijekom provedbe građani mogli prijavljivati, te tako naknadno uključiti u projekt ako za to bude mogućnosti.