6. Memorijalni turnir za poginule branitelje u Uštici

Novosti

Obilježavanje VRO „Oluja“ nastavljeno je održavanjem „Memorijalnog nogometnog turnira“ za poginule branitelje iz Uštice (kvalifikacijske utakmice). Nakon turnira druženje je nastavljeno uz tamburaše.

U nedjelju 05.08. 2018. S početkom u 16,30 sati igrane su  finalne utakmica „Memorijalnog nogometnog turnira“ u Uštici. Prvo mjesto osvojio je NK „Uštica“ iz Uštice, drugo mjesto „Mladost“ Košutarica , treće „Jasenovac“ iz Jasenovca, a četvrto „Sava“ Puska.

Turnir je protekao dostojanstveno kako i priliči hrvatskim braniteljima i njihovoj djeci.

Mjesni odbor Uštica uz pomoć Općine Jasenovac, Udruge branitelja Općine Jasenovac, te prijatelja i sponzora u dva dana obilježavanja VRO „Oluja“ pokazali su se kao dobri domaćini na usluzi svima koji su se pridružili obilježavanju VRO „Oluja“