Provedena završna konferencija projekta „SVI SMO MI ZAJEDNICA“

U sklopu provedbe projekta „Svi smo mi zajednica“ u okviru poziva Širenje mreže socijalnih usluga Faza 1, 29. srpnja 2022. godine u prostorijama Pučkog doma Općine Jasenovac provedena je završna konferencija projekta.

Nositelj projekta je Općina Jasenovac, a provodi se zajedno s partnerima - Centrom za pomoć i njegu Jasenovac te Udrugom mladih Komarac. Vrijednost projekta je 1.494.956,25 kuna, a projekt je u potpunosti financirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Na konferenciji su prikazani rezultati projekta koji se provodio od 31. srpnja 2020 godine, a završio je 31. srpnja 2022. godine te su se sudionici nastavili družiti i razmjenjivati događaje i aktivnosti koje su zajedno proveli unutar projekta uz prigodni domjenak.