Edukacija u sklopu projekta „Radim, pomažem, učim!“

25 žena sa područja Općine Jasenovac, zaposlenih na projektu „Radim, pomažem, učim!“ pohađaju  četiri različite edukacije kako je predviđeno projektom kako bi nakon njegovog završetka bile što konkurentnije na tržištu rada.

Samozapošljavanje i pisanje poslovnog plana uspješno je završeno i ženama su uručene potvrde.U provedbi su još edukacija za gerontodomaćicu,strani jezik- engleski jezik i prekvalifikacija za kuharicu.

Dokumenti

0 mb

novosti

Uncategorized

Edukacija u sklopu projekta „Radim, pomažem, učim!“

Utorak, 15.1.2019.

25 žena sa područja Općine Jasenovac, zaposlenih na projektu „Radim, pomažem, učim!“ pohađaju  četiri različite edukacije kako je predviđeno projektom kako bi nakon njegovog završetka bile što konkurentnije na tržištu rada. Samozapošljavanje i pisanje poslovnog plana uspješno je […]

Vidi još vijesti