Izvješće Stožera Civilne zaštite Sisačko-moslavačke županije

Prema informacijama, na području Sisačko-moslavačke županije, na današnji dan, deset je novooboljelih osoba od zarazne bolesti COVID-19.

 

Šest osoba je s područja grada Novske, jedna osoba s područja grada Popovače, jedna osoba s područja općine Hrvatska Dubica, jedan osoba s područja grada Siska i jedna osoba s područja grada Petrinje.

Iz Županijskog stožera civilne zaštite mole sve stanovnike županije da ukoliko osjete promjene zdravstvenog stanja kao što su porast tjelesne temperature, kašalj, gubitak osjeta mirisa i okusa i dr. da se obavezno jave svom obiteljskom liječniku i nadležnom epidemiologu.

I dalje molimo sve žitelje Sisačko-moslavačke županije neka se pridržavaju uputa i
preporuka Nacionalnog stožera jer uspjeh borbe protiv ove bolesti ovisi o svijesti i disciplini
svih nas.

Službenu odluku možete pogledati u prilogu  Izvješće Stožera Za 27082020