Konferencija IPA IIIC projekta tehničke pomoći “Potpora učinkovitoj provedbi sheme dodjele bespovratnih sredstava za poslovnu infrastrukturu”

Dana 24. rujna 2012. na ‘Sajmu grant projekata’ u atriju Muzeja Mimara  predstavljena su 24 IPA IIIC projekta iz deset županija ukupne vrijednosti 25,2 milijuna eura među kojima je i projekt  “Dovršetak izgradnje infrastrukture i modernizacija pristupne ceste za otvaranje novih radnih mjesta u Jasenovcu” kojeg zajednički provode Općina Jasenovac i SI-MO-RA.

Potpredsjednik Vlade i ministar Branko Grčić u društvu veleposlanika Paula Vandorena obišao je ‘Sajam grant projekata’  i izrazio zadovoljstvo prezentiranim projektima, te pozvao sve predstavnike jedinica lokalne i regionalne samouprave, udruge,  razvojne agencije i druge gospodarske subjekte da se aktivno uključe u pripremu novih projekata.