Mihael Prelesnik osvojio srebro na PH u krosu

Virovitica je 2. 11. bila domaćin posljednjeg ovogodišnjeg atletskog prvenstva Hrvatske - Pojedinačnog prvenstva u krosu.

Na njemu su nastupila i 3 člana JAK-a i opet uspješno. U konkurenciji kadeta na 2 km nastupio je Martin Djurić i osvojio 10. mjesto, Patrik Krmpotić bio je 8 u konkurenciji limača na 800m, a odlično je otrčao Mihael Prelesnik u konkurenciji mlađih kadeta na 1 km – osvojio je 2. mjesto! “Nismo radili previše srednje staze, pa se baš i nismo pretjerano  nadali medalje, ali nas je Mihael ugodno iznenadio.

Hrabro je otrčao i to mu se vratilo na najbolji mogući način. Odlični su bili i Patrik i Martin.

Do kraja sezone ostala nam je ulična utrka u Koprivnici slijedeću nedjelju, pa malo odmora i krećemo sa treninzima za novu sezonu” – rekao nam je trener Neven Šepović.