Na proslavi Europskog tjedna i Dana Europe predstavljen projekt Općine Jasenovac

U petak 4. svibnja 2012. godine u Sisku je počelo obilježavanje Europskog tjedna i Dana Europe, održano na Trgu Ljudevita Posavskog, uz sjedište Sisačko-moslavačke županije. U obilježavanju su sudjelovali članovi Županijskog savjeta za europske integracije, te korisnici Programa Europske unije u Republici Hrvatskoj, okupljeni u projektu “Regionalna podrška – mreža korisnika EU fondova na području Sisačko-moslavačke županije”.

Projekt “Dovršetak izgradnje infrastrukture i modernizacija pristupne ceste za otvaranje novih radnih mjesta u Jasenovcu”, koji kroz Program Europske unije IPA IIIC (Shema dodjele bespovratnih sredstava za poslovnu infrastrukturu) provodi Općina Jasenovac, s partnerom Razvojnom agencijom SMŽ – SI-MO-RA i suradnikom Poljoprivrednom zadrugom Sava Jasenovac predstavljen je promotivnim letkom.