NAJAVA – EDUKATIVNA RADIONICA ZA PODUZETNIKE 18. 06. 2013.

Edukativne  radionice u organizaciji Općine Jasenovac i Razvojne agencije Sisačko –moslavačke županije SI-MO-RA d.o.o. namijenjene su poduzetnicima koji žele steći nova znanja i vještine, te na taj način unaprijediti svoje poslovanje. Izvođači ovog seta radionica su stručnjaci iz tvrtke Superna d.o.o. iz Čakovca s dugogodišnjim iskustvom u održavanju edukacija.i pružanju savjetodavnih usluga poduzetnicima.

 

Modul 2 se sastoji od 4 jednodnevne radionice koje se organiziraju¸ jednom mjesečno, a održavaju se u Jasenovcu na adresi “Info točka za poduzetnike”, Trg kralja Petra Svačića 19, (prostorije Dječjeg vrtića).

 

 Treća radionica Poslovno pregovaranje i poslovne komunikacije ” održati će se u utorak, 18. lipnja 2013. s početkom u 9,00 sati.

 

Cilj radionice je poučiti poduzetnike o vještinama poslovnog pregovaranja, načinima poslovne komunikacije i kako uspješno komunicirati s klijentima i partnerima  u pismenoj i usmenoj formi.

 

Edukacija je besplatna za polaznike, a broj sudionika ograničen.

Dokumenti

Prijavnica za radionicu

0.04 mb

Program radionice

0.15 mb