ODRŽANA 1. RADIONICA NA TEMU “ŽENE U PODUZETNIŠTVU”

U prostoru Info točke za poduzetnike u Jasenovcu održana je 1. iz seta od 3 besplatne edukativne radionice na temu “Žene u poduzetništvu” koje kroz projekt “Dovršetak izgradnje infrastrukture i modernizacija pristupne ceste za otvaranje novih radnih mjesta u Jasenovcu” provode Općina Jasenovac i SI-MO-RA, Razvojna agencija SMŽ.

Tema 1. radionice bila je “Uvod u poduzetništvo”.

Predavač na radionicama je Kristina Božić, savjetnica za lokalni razvoj i izradu projekata u SI-MO-RA d.o.o., a polaznike radionice pozdravile su Marija Mačković, načelnica Općine Jasenovac i Anamarija Vulić Kovjanić, voditeljica projekta.

2. radionica s temom “Poslovno planiranje” održati će se u petak s početkom u 9,30 sati.

Pozivamo sve zainteresirane da prisustvuju radionici.