ODRŽANA DVODNEVNA RADIONICA – DOMAĆE I STRANE INVESTICIJE

Dvodnevna edukativna radionica u organizaciji Općine Jasenovac i Razvojne agencije Sisačko – moslavačke županije SI-MO-RA d.o.o. namijenjena zaposlenicima jedinica lokalne samouprave i drugih institucija uključenih u proces razvoja i upravljanja poslovnim zonama te pružanja usluga investitorima, a s ciljem stvaranja povoljnijeg investicijskog okruženja i pužanja potpore razvoju poduzetništva održana je 16. i 17. travnja 2013. u prostorijama Info točke za poduzetnike u Jasenovcu.

 

Edukaciji su nazočili predstavnici Općine Jasenovac, SIMORA d.o.o., Općine Lipovljani, Općine Hrvatska Dubica, te Centra za razvoj poduzetništva Novska.

 

Izvođači ovog seta radionica su stručnjaci iz tvrtke Arata Biz iz Zagreba, g. Mladen Lovrenčić i g. Marko Jurčić.

Dokumenti

PREZENTACIJA - STRANE I DOMAĆE INVESTICIJE

9.68 mb