PROMOCIJA POLJOPRIVREDNO-INDUSTRIJSKE ZONE

Sukladno planu aktivnosti na projektu “Dovršetak izgradnje infrastrukture i modernizacija pristupne ceste za otvaranje novih radnih mjesta u Jasenovcu“ / “Completion of infrastructure and modernization of access road for new jobs in Jasenovac”, financiranom sredstvima Europske unije unutar programa IPA IIIC – BRI Bespovratna sredstva za poslovnu infrastrukturu, koji provode Općina Jasenovac, kao nositelj projekta, Razvojna agencija Sisačko-moslavačke županije SI- MO-RA, kao partner na projektu i PZ Sava Jasenovac, kao suradnik na projektu, na izlazima s autoceste A3 u Novskoj i Popovači postavljeni su jumbo plakati kojima se promovira Poljoprivredno-industrijska zona u Jasenovcu.

Ugovorom “Najam billboard oglasnog panoa”, broj JAS 04/12 SER, potpisanim između Općine Jasenovac i poduzeća EUROART 93 d.o.o., ugovoren je najam oglasnog prostora na gore navedenim lokacijama u trajanju 12 mjeseci.