RADIO EMISIJA ZA PROMOCIJU PROJEKTA

Dana 13. travnja 2012. godine u programu Radio postaje Novska, Općinska načelnica i koordinator projekta Marija Mačković i voditeljica projekta Anamarija Vulić Kovjanić, predstavile su projekt “Dovršetak izgradnje infrastrukture i modernizacija pristupne ceste za otvaranje novih radnih mjesta u Jasenovcu”.

 

Projekt “Dovršetak izgradnje infrastrukture i modernizacija pristupne ceste za otvaranje novih radnih mjesta u Jasenovcu / Completion of infrastructure and modernization of access road for new jobs in Jasenovac ” financiran sredstvima Europske unije unutar programa IPA IIIC – BRI Bespovratna sredstva za poslovnu infrastrukturu provode Općina Jasenovac, kao nositelj projekta, Razvojna agencija Sisačko-moslavačke županije SI- MO-RA, kao partner na projektu i PZ Sava Jasenovac, kao suradnik na projektu.

 

Snimku polusatne emisije objavljujemo kao pridruženi dokument.

Dokumenti

RADIO INTERWIEV 13. 04. 2012.

31.54 mb

PROMOTIVNI JINGLE PROJEKTA

1.66 mb