Redovni sastanak projekta “Radim, pomažem, učim!”

Redovni sastanak projekta „Radim, pomažem, učim!“

 

U petak 10. svibnja 2019. godine u vijećnici Općine Jasenovac održan je redovni sastanak na kojem je nazočilo 25 žena zaposlenica na projektu, voditelj i administrativna djelatnica.

Tema sastanka bila je provedba projekta i sve aktivnosti vezane uz provedbu.

Provedbom ovog projekta na području općine Jasenovac izravno se utječe kako na prevenciju prerane institucionalizacije krajnjih korisnika,  osoba u nepovoljnom položaju i osoba s invaliditetom tako i povećavanje kvalitete života tih osoba a ujedno i na borbu protiv siromaštva, socijalne isključenosti te smanjenju nezaposlenosti žena u nepovoljnom položaju na lokalnom tržištu rada.

Program Zaželi, projekt „Radim, pomažem, učim!“ je u potpunosti financiran iz sredstava Europske Unije, Europskog socijalnog fonda, Operativnog  programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.