SLUŽBENA WEB STRANICA PROJEKTA “DOVRŠETAK IZGRADNJE INFRASTRUKTURE I MODERNIZACIJA PRISTUPNE CESTE ZA OTVARANJE NOVIH RADNIH MJESTA U JASENOVCU”

Sukladno planu aktivnosti na projektu “Dovršetak izgradnje infrastrukture i modernizacija pristupne ceste za otvaranje novih radnih mjesta u Jasenovcu“ / “Completion of infrastructure and modernization of access road for new jobs in Jasenovac”, financiranom sredstvima Europske unije unutar programa IPA IIIC – BRI Bespovratna sredstva za poslovnu infrastrukturu, koji provode Općina Jasenovac, kao nositelj projekta, Razvojna agencija Sisačko-moslavačke županije SI- MO-RA, kao partner na projektu i PZ Sava Jasenovac, kao suradnik na projektu, dizajnirana je službena internet stranica projekta, kao nadogradnja postojeće internet stranice Općine Jasenovac.

Na ovoj internet stranici možete dobiti informacije o tijeku provođenja projekta, kao i svim dosadašnjim i budućim aktivnostima na projektu.

Internet stranica projekta kao nadogradnja postojeće službene internet stranice Općine Jasenovac dizajnirana je u skladu s Priručnikom za komunikaciju i vidljivost za vanjske aktivnosti EU.