Važno-IZDAVANJE PROPUSNICA ZA MJEŠTANE OPĆINE JASENOVAC

OBAVIJEST STOŽERA CIVILNE ZAŠTITE OPĆINE JASENOVAC

Sukladno Odluci Stožera Civilne zaštite Republike Hrvatske, a vezanoj za zabranu napuštanja mjesta prebivališta i stalnog boravka u Republici Hrvatskoj.

Stožer Civilne zaštite Općine Jasenovac izdaje propusnice o kretanju van mjesta prebivališta iz vitalnih obiteljskih razloga, poput pružanja skrbi djece i starijim osobama ili kupnje hrane i osnovnih potrepština.

Kako biste dobili propusnicu, molimo da kontaktirate Jedinstveni upravni odjel Općine Jasenovac na broj telefona 044/672-005 od 8:00 do 14:00 sati ili na mail: opcina_jasenovac@net.hr

Napomena: propusnicu Stožera civilne zaštite Općine Jasenovac mogu dobiti isključivo stanovnici Općine Jasenovac, te uz opravdane razloge, a sukladno Odluci Stožera Civilne zaštite Republike Hrvatske,točka II.e.

Odluka se ne odnosi na policijske službenike i pripadnike Oružanih snaga Republike Hrvatske koji se mogu kretati temeljem policijskih službenih iskaznica i znački i vojnih iskaznica pripadnika Oružanih snaga Republike Hrvatske.

 

Odluka o zabrani napuštanja mjesta prebivališta i stalnog boravka u Republici Hrvatskoj

Uputa o načinu izdavanja propusnica

Zahtjev za izdavanje propusnica