Vijesti o projektu "Vijesti o projektu"

novosti

Općina

JAK uspješan na finalu Kupa Hrvatske za kadete

Ponedjeljak, 14.9.2020.

Varaždin je u subotu bio domaćin Finala atletskog Kupa Hrvatske za kadete i kadetkinje, na kojemu je pravo nastupa imalo po 12 najboljih ove sezone u svakoj disciplini. Ovo je natjecanje u normalnim okolnostima izlučno za izbor reprezentacije u petomeču […]

Gospodarstvo

Potpisani ugovori za program „Zaželi“-faza II

Èetvrtak, 10.9.2020.

Državni tajnik u Ministarstvu  rada, mirovinskog sustava , obitelji i socijalne politike  Dragan Jelić  i ravnatelj Hrvatskog zavoda za zapošljavanje  Ante Lončar 4. rujna 2020. godine  u Slavonskom Brodu svečano su uručili 35 ugovora za projekte  „Zaželi“ faza […]

Gospodarstvo

Radovi na izvanrednom održavanju ŽC 3253 spoj D-47 –Košutarica-Mlaka

Èetvrtak, 10.9.2020.

Radovi na izvanrednom održavanju ŽC 3253  koja spaja D-47 prema Košutarici i Mlaci odvijaju se  prema predviđenoj dinamici i roku izvođenje. Vrijednost radova je  nešto manja od 1.200.000,00 kn. Radove izvodi Strabag d.o.o. Zagreb. Izvanrednim održavanjem želi se […]

Gospodarstvo

Rekonstrukcija vodovodne mreže naselja Jasenovac i Uštica

Èetvrtak, 10.9.2020.

Radovi na rekonstrukciji vodovodne mreže naselja Jasenovac i  Uštica  odvija ju se prema potpisanom Okvirnom sporazumu koji je potpisala  JKP Jasenovačka voda“ i „Hrvatske vode. Vrijednost radova je cca 13.000.000,00 kn s PDV-om, prema Okvirnom sporazumu na rok […]

Općina

6 medalja za JAK u Čakovcu

Utorak, 8.9.2020.

Čakovec je prošlog vikenda bio domaćin Pojedinačnog prvenstva Hrvatske atletske lige sjever za starije kategorije. Sudjelovalo je preko 300 sportaša iz 20 klubova sjeverozapadne Hrvatske, među njima sedmeročlanova jasenovačkog atletskog kluba. Medalje ni ovoga puta nisu izostale – […]

Općina

Odluka o uvođenju nužnih epidemioloških mjera za područje Sisačko-moslavačke županije

Ponedjeljak, 7.9.2020.

Na prijedlog Stožera civilne zaštite Sisačko-moslavačke županije uvode se nužne epidemiološke mjere za područje Sisačko-moslavačke županije u trajanju od 14 dana. Odluka

Općina

Nastup JAK-a u Zagrebu

Utorak, 1.9.2020.

29. i 30. kolovoza u Zagrebu je održano Prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore i seniorke u atletici. Na stupole su i 3 članice JAKa, uspješno i ovoga puta. Dora Jakupović osvpjila je 8. mjesto na 200m, Silvija Alich […]

Općina

Izvješće Stožera Civilne zaštite Sisačko-moslavačke županije

Èetvrtak, 27.8.2020.

Prema informacijama, na području Sisačko-moslavačke županije, na današnji dan, deset je novooboljelih osoba od zarazne bolesti COVID-19.   Šest osoba je s područja grada Novske, jedna osoba s područja grada Popovače, jedna osoba s područja općine Hrvatska Dubica, jedan […]

Općina

Odluka o privremenom zatvaranju za sav promet županijske ceste 3253 (D47 – Košutarica – Mlaka)

Petak, 21.8.2020.

Privremeno se zatvara za sav promet županijska cesta broj 3253 (D47 – Košutarica – Mlaka) u duljini od 1400 metara od državne ceste broj 47, a radi izvođenja radova izvanrednog održavanja.   Više o odluci u prilogu na […]