Vijesti o projektu "Vijesti o projektu"

novosti

Uncategorized

Edukacija u sklopu projekta „Radim, pomažem, učim!“

Utorak, 15.1.2019.

25 žena sa područja Općine Jasenovac, zaposlenih na projektu „Radim, pomažem, učim!“ pohađaju  četiri različite edukacije kako je predviđeno projektom kako bi nakon njegovog završetka bile što konkurentnije na tržištu rada. Samozapošljavanje i pisanje poslovnog plana uspješno je […]

Općina

Javni poziv udrugama s područja Općine Jasenovac

Ponedjeljak, 14.1.2019.

Javni poziv za predlaganje programa i projekta za zadovoljenje javnih potreba koje će na području Općine Jasenovac provoditi udruge u 2019. godini.   Dodatne informacije mogu se dobiti u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Jasenovac ili na telefon 044/672-005. […]

Uncategorized

3. radni sastanak

Petak, 11.1.2019.

20. prosinca 2018. godine, u prostorijama Općine Jasenovac, s početkom u 7:30 sati održan je radni sastanak na kojem su nazočili načelnica Općine Jasenovac  Marija Mačković, voditelj projekta Goran Dragić, administrativna djelatnica Željka Mačković i 25 žena,  radnica […]

Uncategorized

OBJAVA NATJEČAJA ZA NABAVU RADOVA

Petak, 11.1.2019.

CONTRACT TITLE: “INFRASTRUCTURE WORKS IN THE AGRO-INDUSTRIAL   ZONE JASENOVAC AND RECONSTRUCTION OF ACCESS ROAD”/   NAZIV UGOVORA:“IZVOĐENJE INFRASTRUKTURNIH RADOVA U POLJORIVREDNO-INDUSTRIJSKOJ ZONI JASENOVAC I REKONSTRUKCIJA PRISTUPNE CESTE”   Tender ref. no./ Ref. br. nabave: IPA 2007/HR/16IPO/001-040215 -JAS […]

Uncategorized

Održan početni sastanak vezano uz provedbu projekta IPA IIIC

Petak, 11.1.2019.

Dana 03. ožujka 2012. godine s početkom u 9,45 sati u Općinskoj vijećnici Općine Jasenovac održan je početni sastanak predstavnika Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije, Središnje agencije za financiranje i ugovaranje i Općine Jasenovac kao ugovorenog […]

Uncategorized

Održana jednodnevna radionica “Razvoj pogodnog investicijskog okruženja”

Petak, 11.1.2019.

Edukativna radionica u organizaciji Općine Jasenovac i Razvojne agencije Sisačko – moslavačke županije SI-MO-RA d.o.o. namijenjena zaposlenicima jedinica lokalne samouprave i drugih institucija uključenih u proces razvoja i upravljanja poslovnim zonama te pružanja usluga investitorima, a s ciljem […]

Uncategorized

Na proslavi Europskog tjedna i Dana Europe predstavljen projekt Općine Jasenovac

Petak, 11.1.2019.

U petak 4. svibnja 2012. godine u Sisku je počelo obilježavanje Europskog tjedna i Dana Europe, održano na Trgu Ljudevita Posavskog, uz sjedište Sisačko-moslavačke županije. U obilježavanju su sudjelovali članovi Županijskog savjeta za europske integracije, te korisnici […]

Uncategorized

Edukativna radionica “Kako se pripremiti za domaće i strane investicije i kako uspješno promovirati lokaciju”

Petak, 11.1.2019.

Edukativna radionica u organizaciji Općine Jasenovac i Razvojne agencije Sisačko – moslavačke županije SI-MO-RA d.o.o. namijenjena zaposlenicima jedinica lokalne samouprave i drugih institucija uključenih u proces razvoja i upravljanja poslovnim zonama te pružanja usluga investitorima, a s ciljem […]

Uncategorized

Aktivnosti na provedbi projekta

Petak, 11.1.2019.

Projekt “Dovršetak izgradnje infrastrukture i modernizacija pristupne ceste za otvaranje novih radnih mjesta u Jasenovcu / Completion of infrastructure and modernization of access road for new jobs in Jasenovac ” financiran sredstvima Europske unije unutar programa IPA […]

Uncategorized

SLUŽBENA WEB STRANICA PROJEKTA “DOVRŠETAK IZGRADNJE INFRASTRUKTURE I MODERNIZACIJA PRISTUPNE CESTE ZA OTVARANJE NOVIH RADNIH MJESTA U JASENOVCU”

Petak, 11.1.2019.

Sukladno planu aktivnosti na projektu “Dovršetak izgradnje infrastrukture i modernizacija pristupne ceste za otvaranje novih radnih mjesta u Jasenovcu“ / “Completion of infrastructure and modernization of access road for new jobs in Jasenovac”, financiranom sredstvima Europske unije unutar programa IPA […]