Vijesti o projektu "Vijesti o projektu"

novosti

Općina

Radovi na mrtvačnici u Tancu

Petak, 5.3.2021.

Upisom nadzornog inženjera 3. ožujka 2021. godine izvođač radova „Podobnik“ d.o.o. je uveden u posao  izgradnje mrtvačnice u naselju Tanac. Nadzor: „Tenzor“d.o.o. Zagreb Inženjer gradilišta: Roman Ovad Vrijednost radova 625.283,15 kn s PDV-om. Projekt je sufinanciran  iz sredstava […]

Općina

2.Sastanak projektnog tima u sklopu projekta „Svi smo mi zajednica“

Utorak, 2.3.2021.

U sklopu provedbe projekta „Svi smo mi zajednica“ u okviru poziva Širenje mreže socijalnih usluga Faza 1, 1. ožujka 2021. godine u prostorijama Općine Jasenovac, Trg kralja Petra Svačića 19, 44324 Jasenovac s početkom u 10:00 sati održan […]

Općina

BESPLATNO CJEPLJENJE I MIKROČIPIRANJE PASA NA PODRUČJU OPĆINE JASENOVAC

Ponedjeljak, 1.3.2021.

Pozivamo sve stanovnike Općine Jasenovac da iskoriste priliku besplatnog cijepljenja pasa protiv bjesnoće i mikročipiranje novih pasa u vlasništvu. Veterinarska stanica Novska započela je obilaskom kućanstva dana 1. ožujka 2021.g. u naselju Košutartica. Očekivani rok obilaska cijelog područja […]

Općina

Nova višenamjenska autocisterna za vodu u Općini Jasenovac

Ponedjeljak, 1.3.2021.

Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja – Ravnateljstvo za robne zalihe i Općina Jasenovac potpisali su Ugovor za čuvanje, održavanje i korištenje višenamjenske autocisterne za vodu. Načelnica Općine Jasenovac Marija Mačković  preuzela je vozilo sa svom ugrađenom opremom. Spomenutu […]

Općina

KREATIVNE I KULTURNE RADIONICE U VELJAČI

Utorak, 23.2.2021.

U sklopu projekta „Svi smo mi zajednica“ organizirane su i provedene dvije kreativne radionice u mjesecu veljači. Projekt je financiran sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda. Radionice su provedene u prostorijama Centar za pomoć i njegu Jasenovac […]

Općina

Natječaj za zapošljavanje djelatnica za pružanje pomoći u kući kroz projekt “RUKE KOJE MOGU SVE”

Utorak, 23.2.2021.

Na temelju Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz Europskog socijalnog fonda u financijskom razdoblju 2014. – 2020. UP.02.1.1.13.0328 „Ruke koje mogu sve“ i  Odluke o raspisivanju javnog natječaja za zapošljavanje žena u projektu […]

Općina

NATJEČAJ ZA DODJELU UČENIČKIH I STUDENTSKIH STIPENDIJA

Ponedjeljak, 22.2.2021.

Pozivaju se zainteresirani učenici i studenti koji imaju prebivalište na području općine Jasenovac, a koji ispunjavaju uvjete utvrđene ovim pozivom da podnesu prijave za dodjelu stipendija za godinu 2020./2021.godinu.   NATJEČAJ ZA STIPENDIJE ZA 2021.g. Prijava učenička stipendija […]

Općina

Javni natječaj za financiranje programa i projekata udruga građana u 2021. godini

Petak, 19.2.2021.

Općina Jasenovac poziva udruge koje su programski usmjerene na rad u područjima naznačenim u ovom Javnom natječaju da se prijave za financijsku podršku programima, projektima, manifestacijama i aktivnostima koji doprinose razvoju prioritetnih područja iz ovog Javnog natječaja. kultura, […]

Općina

Obavijest o produženju roka za Prijavu štetu na poljoprivrednim gospodarstvima

Srijeda, 17.2.2021.

Zbog povećanog broja prijava, rok za prijavu štete u poljoprivredi od prirodne nepogode – potresa, objavljenih na stranici Općine Jasenovac 12.02.2021. (https://www.opcina-jasenovac.hr/prijava-stete-od-potresa-za-poljoprivrednike) produžuje se do 05. ožujka 2021. godine. U obrascu se daje i mogućnost prijave gospodarskih objekata koji […]

Općina

Prijava štete od potresa za poljoprivrednike

Petak, 12.2.2021.

Na temelju Odluke o proglašenju prirodne nepogode – potres od 9. veljače 2021. godine, proglašena je prirodna nepogoda – potres na području Općine Jasenovac. Pozivaju se građani, pravne osobe, obrti i obiteljska poljoprivredna gospodarstva s područja Općine Jasenovac […]