Vijesti o projektu "Vijesti o projektu"

novosti

Općina

Upaljena prva adventska svijeća

Ponedjeljak, 30.11.2020.

Započelo je Došašće ili advent. To je razdoblje u crkvenoj godini koje počinje četiri nedjelje prije Božića. U Došašću se izrađuju adventski vijenci. Čine ga dva temeljna simbola : krug i  svjetlo. U krug se umeću četiri svijeće […]

Općina

Isplaćeno 12 studentskih i 25 učeničkih stipendija

Petak, 27.11.2020.

Unatoč  vrlo izazovnoj i nepredvidivoj 2020. godini, a što se odnosi  na funkcioniranje Općine Jasenovac, njezinih proračunskih korisnika, rada udruga, te ugovorenih projekta što iz nacionalnih, što iz fondova EU, isplaćene su studentske stipendije za listopad mjesec njih […]

Općina

KREATIVNA RADIONICA – IZRADA UKRASNIH SNJEGOVIĆA

Petak, 27.11.2020.

U srijedu (11. studenog 2020.) i četvrtak (19. studenog 2020.) u prostorijama Centra za pomoć i njegu Jasenovac održane su kreativne radionice izrade ukrasnih snjegovića s početkom u 10:00 sati. Radionici su prisustvovali volonteri i korisnici projekta „Svi […]

Općina

Svjetlo za žrtve Vukovara, Škabrnje i Domovinskog rata

Èetvrtak, 19.11.2020.

Ispred spomenika hrvatskim braniteljima u Jasenovcu, te ispred Spomen sobe hrvatskim braniteljima, u spomen na žrtve obrane stradale u Vukovaru tijekom hrabre obrane grada i njegovih stanovnika i za stradale u Škabrnji, te sve žrtve Domovinskog rata  upaljeni […]

Općina

Dan hrvatskih knjižnica 11.studenoga 2020.

Petak, 13.11.2020.

Dan hrvatskih knjižnica, manifestacija je koja se održava u okviru programa Mjeseca hrvatske knjige, a koji se ove godine održava pod motom: Razlistaj se! Hrvatsko knjižničarsko društvo ove godine je obilježilo 10 godina održavanja Dana hrvatskih knjižnica. U […]

Općina

PRIJEDLOG PRORAČUNA OPĆINE JASENOVAC ZA 2021. g.

Èetvrtak, 12.11.2020.

PRIJEDLOG PRORAČUNA OPĆINE JASENOVAC ZA 2021. GODINU SA PROJEKCIJOM PRORAČUNA 2022-2023. GODINA I PLANOM RAZVOJNIH PROGRAMA 2021-2023. GODINA. Kliknuti ispod za preuzimanje. Prijedlog Proračuna za 2021. godinu.

Gospodarstvo

OBJAVLJENO PRETHODNO SAVJETOVANJE – IZGRADNJA I OPREMANJE MRTVAČNICE U NASELJU TANAC

Utorak, 10.11.2020.

Općina Jasenovac  kao javni naručitelj Elektroničkom oglasniku javne nabave objavila je 9.11.2020. godine prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima  vezano uz  Predmet nabave: IZGRADNJA I OPREMANJE MRTVAČNICE U NASELJU TANAC. Nabava radova iz ovog predmeta nabave financirana je […]

Općina

O G L A S – ,,Zaželi–Projekta-Radim, pomažem, učim! – faza II“

Utorak, 10.11.2020.

Radno mjesto – radnica za potporu i podršku osobama starije životne dobi u nepovoljnom položaju  Mjesto rada: Na području općine Jasenovac  Broj traženih radnika: 30 radnica  Vrsta zaposlenja: Predviđeno trajanje radnog odnosa je najduže 12 mjeseci  Radno vrijeme: Puno radno vrijeme  Oglas […]

Općina

Literarna radionica u sklopu projekta “Svi smo mi zajednica”

Srijeda, 4.11.2020.

Dana 03. studenog 2020. godine u prostorijama Centra za pomoć i njegu Jasenovac održana je literarna radionica u sklopu projekta „Svi smo mi zajednica“. Projekt je financiran sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda. Radionicu je vodio Ivan […]

Općina

Odana počast hrvatskim braniteljima poginulim 29.10.1991.

Ponedjeljak, 2.11.2020.

Izaslanstvo  Udruge branitelja Općine Jasenovac  koje je predvodio predsjednik Darko Đilas, općinska  načelnica Marija Mačković, te članovi obitelji poginulih hrvatskih branitelja  položili su cvijeće i zapalili svijeće poginulim hrvatskim braniteljima na crpnoj stanici Lončarice. Toga dana poginuli su: […]