Vijesti o projektu "Vijesti o projektu"

novosti

Gospodarstvo

Postavljena ekološka javna rasvjeta u Jasenovcu i Tancu

Èetvrtak, 9.7.2020.

Kroz Program razvoja lokalne zajednice Općini Jasenovac odobreno je 350.000,00 kn za postavljanje  štedljive javne rasvjete uz sufinanciranje Općine Jasenovac od 10 %. Ukupna vrijednost izvedenih radova nakon postupka javne nabave iznosi 409.468,75 kn . Sredstvima je završena […]

Gospodarstvo

Potpisan Ugovor za rekonstrukciju javne rasvjete

Petak, 3.7.2020.

Općinska načelnica Marija Mačković u ponedjeljak  potpisala je ugovor sa Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova EU   u vrijednosti od 350.000,00 kn za rekonstrukciju javne rasvjete. Ugovori su potpisani u Poduzetničkom centru Pismo 2. U ime ministarstva Ugovore je […]

Općina

3 medalje za JAK na prvenstvu Hrvatske

Èetvrtak, 2.7.2020.

27. i 28. lipnja Varaždin je bio domaćin Pojedinačnog prvenstva Hrvatske za kadete/kadetkinje te mlađe kadete/kadetkinje. Natjecanje je obilježilo veliki broj natjecatelja – preko 500 i visoke temperature oba dana. Naravno, nastupili su i članovi JAK-a, opet uspješno. […]

Općina

Godišnja Izvještajna skupština Lovačkog saveza SMŽ u Jasenovcu

Èetvrtak, 25.6.2020.

Redovna izvještajna skupština Lovačkog saveza Sisačko moslavačke županije održana je u subotu 21. lipnja u 10 sati u Pučkom domu u Jasenovcu.   Osim delegata lovačkih udruga, skupštini su nazočili i predstavnici lovačkog saveza, te općinska načelnica. Skupština […]

Općina

Sakrament svete Potvrde

Èetvrtak, 25.6.2020.

Sakrament svete Potvrde  slavljen je  22. lipnja 2020. godine  u Župi Krapje i Jasenovac na misnim slavljima u 9,00  i 11,00 sati. Misna slavlja predvodio je izaslanik Biskupa Antuna Škvorčevića, Josip Ćorković župnik i rektor svetišta Gospe od […]

Općina

Ljetna akcija dobrovoljnog darivanja krvi

Utorak, 23.6.2020.

Gradsko društvo Crvenog križa Novska poziva darivatelje krvi na drugu ovogodišnju akciju dobrovoljnog darivanja krvi za potrebe Hrvatskog zavoda za transfuzijsku medicinu iz Zagreba. Obavijest DDK 

Gospodarstvo

POBOLJŠANJE JAVNE VODOOPSKRBE NA PODRUČJU OPĆINE JASENOVAC AGLOMERACIJA JASENOVAC VRIJEDAN VIŠE OD 13 MILIJUNA KUNA, NAJVEĆA INVESTICIJA NA PODRUČJU OPĆINE JASENOVAC

Petak, 19.6.2020.

Nakon provedenog  javnog natječaja za „ Rekonstrukciju vodovodne mreže naselja Jasenovac i Uštica“, te  potpisanog Okvirnog sporazuma na tri godine s tvrtkom Le-grad d.o.o. Graberje Ivanićko za projekt Rekonstrukcija i izgradnja vodopskrbne mreže naselja Jasenovac i Uštica započeti […]

Općina

10 medalja za JAK na Erste plavoj ligi u Osijeku

Petak, 19.6.2020.

Osijek je 18. 6. bio domaćin kvalifikacija Erste plave lige, natjecanja učenika osnovnih škola od 3. do 6. razreda. na njemo je nastupilo preko 300 natjecatlelja sa područja Slavonije, među njima i 14 malih atletičara i atletičarki JAK-a […]

Općina

U Krapju slavljeno Antunovo

Srijeda, 17.6.2020.

Tradicionalno kao i svake godine blagdan Sv.Antuna  zaštitnika naselja Krapje , ali zaštitnika kojeg slavi cijeli svijet  proslavljen je Svetom misom s početkom u 11,00 sati u Župnoj crkvi u Krapju. Misno slavlje predvodio je Milan Vidaković arhiđakon  […]