Vijesti o projektu "Vijesti o projektu"

novosti

Općina

OBAVIJEST STANOVNICIMA

Èetvrtak, 26.3.2020.

Više od 8 dana  Slavica Šepović djelatnica programa „Zaželi“ šije maskice, za sve koji ih žele. Maskice slobodno stoje u kutiji  ispred kuće u ulici Vladimira Nazora u Jasenovcu .   Kako u pojedine  javne  službe nisu dozvoljavali ulazak […]

Općina

Važno-IZDAVANJE PROPUSNICA ZA MJEŠTANE OPĆINE JASENOVAC

Utorak, 24.3.2020.

Sukladno Odluci Stožera Civilne zaštite Republike Hrvatske, a vezanoj za zabranu napuštanja mjesta prebivališta i stalnog boravka u Republici Hrvatskoj. Stožer Civilne zaštite Općine Jasenovac izdaje propusnice o kretanju van mjesta prebivališta iz vitalnih obiteljskih razloga, poput pružanja […]

Općina

VAŽNO-ODLUKE STOŽERA CIVILNE ZAŠTITE REPUBLIKE HRVATSKE

Ponedjeljak, 23.3.2020.

Nacionalni Stožer civilne zaštite u RH donio je Odluke koje su bitne radi sprečavanja širenja koronavirusa. (COVID-19). Odluka o zabrani napuštanja mjesta prebivališta i stalnog boravka u Republici Hrvatskoj  Odluka o mjeri obustavi rada tržnica i svih objekata […]

Općina

Od ponoći na snazi odluke Stožera civilne zaštite RH u svrhu sprječavanja širenja zaraze novim koronavirusom

Èetvrtak, 19.3.2020.

Od ponoći su u Hrvatskoj na snazi odluke Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske kojima na snagu stupa čitav niz mjera u svrhu sprječavanja širenja zaraze novim koronavirusom u trajanju od 30 dana. Ovim odlukama zabranjuju se javna okupljanja i […]

Općina

Priopćenje Općinske uprave za javnost

Utorak, 17.3.2020.

Općinska uprava Općine Jasenovac i njezine ustanove kao i trgovačka društva u vlasništvu Općine Jasenovac dobili su uputu o svom radu  zbog novonastale  zdravstvene situacije vezane iz  COVID-19  virusa sukladno  Naputku  Državnog stožera i Županijskog stožera civilne zaštite […]

Općina

Preporuke Stožera civilne zaštite Općine Jasenovac

Utorak, 17.3.2020.

Održana Sjednica Stožera civilne zaštite Sisačko-moslavačke županije Zamjenik župana Roman Rosavec je u ponedjeljak, 16. ožujka 2020. godine, održao Sjednicu stožera civilne zaštite Sisačko-moslavačke županije u Velikom kabinetu sjedišta Županije u Sisku. Na održanoj sjednici donesena je Odluka […]

Općina

Održan Stožer Civilne zaštite općine Jasenovac u vezi s prijetnjom širenja koronavirusa

Ponedjeljak, 16.3.2020.

Sjednicu je vodio Silvije Balić, načelnik Stožera, a razgovaralo se o aktualnom stanju u Hrvatskoj vezanom uz prijetnju koronavirusa na ovom području. Na sjednici su iznesene najnovije odluke nacionalnog Stožera za praćenje i borbu protiv koronavirusa. Od ovog […]