VZO Jasenovac i VZ Grada Novske primjer suradnje

Suradnja dvije vatrogasne zajednice – VZ Općine Jasenovac i VZ Grada Novske, ponovo je potvrđena kao nebrojeno puta do sada, ovaj put darivanjem kombi vozila.

Na prigodnoj svečanosti kod vatrogasnog spremišta DVD-a Drenov Bok, predsjednik VZ Grada Novske Davor Štimac uručio je ključeve darovanog kombi vozila općinskoj načelnici Mariji Mačković i predsjedniku VZ Općine Jasenovac Danijelu Kušanu.

Odlukom Upravnog odbora VZ Grada Novske odlučeno je darivati jedno kombi vozilo za prijevoz vatrogasaca, a kako su nakon toga odlučili u VZ Općini Jasenovac, kombi su namijenili vatrogascima DVD-a Drenov Bok, društvu s dugom tradicijom osnovanom prije 87 godina.

 

 

Mještani sela i članovi vatrogasnog društva Drenov Bok iskazali su veliko zadovoljstvo što su dobilo vatrogasno kombi vozilo i u prigodi domjenka predsjednik DVD-a se svima zahvalio.