Županijsko natjecanje djece i vatrogasne mladeži

U organizaciji Vatrogasne zajednice Sisačko-moslavačke županije ovogodišnje županijsko vatrogasno natjecanje pomlatka i mladeži održalo se 7. srpnja 2019. godine u Desnom Trebarjevu kao domaćinu  natjecanja.

Nastupilo je 117 natjecateljskih odjeljenja iz čitave županije.

U kategoriji pomlatka nastupilo je 85 natjecateljskih odjeljenja; 67 u muškoj konkurenciji i 18 u ženskoj konkurenciji. U ovoj kategoriji natječu se djeca od 6 do navršenih 12 godina (rođeni tijekom 2007. godine).

Najbolji rezultat u kategoriji muškog pomlatka ostvarilo je natjecateljsko odjeljenje DVD-a Desno Trebarjevo, a žensko odjeljenje DVD Zbjegovača.

Najbolji rezultat s područja Vatrogasne zajednice Općine Jasenovac postigla je ekipa iz DVD-a Puska osvojenim 37 mjestom nakon njih ekipa DVD Krapje 45 mjesto, DVD Košutarica 56 mjesto, DVD Tanac 61 mjesto i  DVD Jasenovac 64 mjesto.

Čestitke organizatoru te djeci i voditeljima ekipa na predanom radu pripreme djece i odlaska takmičenje.

Rezultati natjecanja u prilogu.

Rezultati VZSMŽ 2019