„PONOVNO ZAJEDNO“

U kreativnim radionicama izrađeni su prigodni poklončići za Valentinovo i  „KRIVAC“ za potrebe Turističke zajednice Općine Jasenovac. Plesne aktivnosti održane su u pojačanim terminima, jer grupa uvježbava veseli „Kaubojski ples“ za Maškare koje se održavaju 02. ožujka 2019. godine.   Ostale aktivnosti projekta se održavaju prema dogovorenim terminima. Sredstva za provedbu Projekta  „PONOVNO ZAJEDNO“ osigurana su od strane Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade   i socijalnu politiku putem potpisanog ugovora sa Udrugom mladih „Komarac“ Jasenovac.   Sve informacije o terminima održavanja radionica  mogu se  dobiti na broj telefona: 044/672-144, 099/2611 737 ili u prostorijama Centra za pomoć i njegu Jasenovac.