Službene internet stranice Općine Jasenovac

Uspjesi JAK-a u Čakovcu

Boje JAK-a branilo je čak 18 atletičara, a najviše je bilo onih najmlađih - limača i limačica. Evo rezultata najuspješnijih: Lana Radulović je kod mlađih kadetkinja zauzela 3. mjesto na 80m prepone, Patrik Balić pobijedio je u bacanju diska kod mlađih juniora. Uspješni su bili i mlađi kadeti: druga mjesta osvojili su Viktor Barešić u bacanju kugle, Mihael Prelesnik na 80m prepone i štafeta 4x100m (Krmpotić, Prelesnik, Kaurin, Barešić). Mlađi su kadeti u ovom kolu ekipno drugi, a tu poziciju drže i u ukupnom poretku nakon tri održana kola. Anika Šepović i Karla Glavinić bile su 8. i 13. na 300m kod starijih kadetinja. Limači i limačice natjecali su se po godištima, a po tri prvoplasirana dobivali su i medalje: Veronika Đilas i Lucija Bilogrević bile su 2. i 3. u bacanju vortexa, Matea Rajić osvojila je 2. mjesto na 400m, Marko Brtan 3. u bacanju vortexa, a Renato Idžojtić i Pavle Komljenović bili su 4. na 60m i bacanju vortexa. Štafeta limača bila je 5. na 4x60m, Brigita Brtan, Katja Komljenović, Ljupka Šepović i Rafael Prelesnik bili su među 6 prvoplasiranih u svojim disciplinama. "Opet odlični rezultati, stalno ističem osobne rekorde kao pokazatelj rada i tu smo izuzetno zadovoljni, jer su gotovo svi postavili nove osobne rekorde. Posebno mi je drago da smo konkurentni na preponama - Lana i Mihael polako izrastaju u ozbiljne preponaše. Veseli me i nastup najmlađih koji su pokazali da na njih možemo računati, za dobar dio njih ovo je bilo prvo natjecanje na stazi, pa je trema bila velika" - rekao nam je trener Neven Šepović.