Službene internet stranice Općine Jasenovac

Lana i Viktor drugi u Hrvatskoj

U subotu i nedjelju održano je u Splitu Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za mlađe i straije kadete/kadetkinje. Natjecanje je obilježila velika vrućina i veliki broj natjecatelja, a članovi JAK-a bili su i ovoga puta uspješni. Lana Radulović osvojila je srebro u utrci na 80m prepone kod mlađih kadetkinja, a Viktor Barešić osvojio je odličje istoga sjaja u bacanju kugle kod mlađih kadeta! UZ to osvojena su i dva četvrta mjesta - Lana je bila druga na 200m prepone (do medalje su joj nedostajale 4 stotinke), a štafeta mlađih kadeta 4x200 (Krmpotić.-Kovačević-Prelesnik-Barešić) je u uzbodljivoj završnici ostala bez medalje. "Odličan nastup naših, planirali smo jednu, osvojili dvije medalje, a uz malo više sreće i spretnosti mogli smo još dvije" - rekao nam je trener Neven Šepović.