Službene internet stranice Općine Jasenovac

Županijsko natjecanje djece i vatrogasne mladeži

U organizaciji Vatrogasne zajednice Sisačko-moslavačke županije ovogodišnje županijsko vatrogasno natjecanje pomlatka i mladeži održalo se 7. srpnja 2019. godine u Desnom Trebarjevu kao domaćinu  natjecanja. Nastupilo je 117 natjecateljskih odjeljenja iz čitave županije. U kategoriji pomlatka nastupilo je 85 natjecateljskih odjeljenja; 67 u muškoj konkurenciji i 18 u ženskoj konkurenciji. U ovoj kategoriji natječu se djeca od 6 do navršenih 12 godina (rođeni tijekom 2007. godine). Najbolji rezultat u kategoriji muškog pomlatka ostvarilo je natjecateljsko odjeljenje DVD-a Desno Trebarjevo, a žensko odjeljenje DVD Zbjegovača. Najbolji rezultat s područja Vatrogasne zajednice Općine Jasenovac postigla je ekipa iz DVD-a Puska osvojenim 37 mjestom nakon njih ekipa DVD Krapje 45 mjesto, DVD Košutarica 56 mjesto, DVD Tanac 61 mjesto i  DVD Jasenovac 64 mjesto. Čestitke organizatoru te djeci i voditeljima ekipa na predanom radu pripreme djece i odlaska takmičenje. Rezultati natjecanja u prilogu. Rezultati VZSMŽ 2019