Službene internet stranice Općine Jasenovac

PROJEKT „PONOVNO ZAJEDNO“

Kroz kreativne radionice Projekta „Ponovno zajedno“ , a koji  je potpisala Udruga mladih „Komarac“ Jasenovac sa Ministarstvom  za demografiju,obitelj,mlade i socijalnu politiku održana je u četvrtak 11.07.2019. godine  s početkom u 13 sati, radionica izrade cvijeća od tkanine za cvijetne aranžmane za stolove. Voditeljica radionice, učiteljica Ivana Anđić, strpljivo je pokazivala korake izrade aranžmana kako bi sudionice savladale tehniku. U istom terminu održana je i radionica za djecu, izrada brodića i  ribica od različitih materijala: papira,tkanine, gumbića,plutenih čepova…Radionicu su održale učiteljice Jasna Kapelec i  Helena Buhin. Na radionicu se odazvalo 15-tak osoba. Vrijeme je prošlo brzo i u dobrom raspoloženju. Nove tehnike su savladane i dogovoreni termini za nove kreativne radionice.