Službene internet stranice Općine Jasenovac

DARIVANJE PRVAŠIĆA

Djecu su iznenadile svojim dolaskom i poklonom. U kratkom razgovoru upoznale su se s djecom, zaželile su im uspješno školovanje, a djeca su im svojim osmjesima zahvalila i uljepšala dan.  Nakon posjeta 1. razredu OŠ Jasenovac posjetile su i Područnu školu Puska, gdje su također vrijeme provele u druženju sa djecom. Korisnice koje su uložile svoje vrijeme u izradu su: Ana Horvat, Mira Dumešić, Sofija Vidaković, Radmila Šalindrija. Hvala učiteljicama i ravnatelju OŠ Jasenovac na gostoprimstvu. Kroz Projekt „Ponovno zajedno“, koji provodi Udruga mladih „Komarac“ Jasenovac putem potpisanog ugovora s Ministarstvom socijalne politike i mladih organizirane su aktivnosti za starije osobe. Zainteresirane osobe mogu se pridružiti aktivnostima. Za sve informacije javite se u Centar za pomoć i njegu Jasenovac.