Službene internet stranice Općine Jasenovac

„Bilo kuda knjiga svuda“ - Knjiga za svakoga, dostupna svima!

Knjižničarsko društvo Sisačko-moslavačke županije je ove godine dio projekta „Bilo kuda knjiga svuda“OTP banke, kojim knjižnicama u našoj županiji doniraju policu koju knjižnice postavljaju u javne ustanove. Polica koju održava Narodna knjižnica i čitaonica Jasenovac, postavljena je 28.11.2019. te se nalazi u prostorijama Centra za pomoć i njegu, tzv. Boravku. Polica služi kako bi svi građani mogli posuditi knjigu, pročitati dnevne i tjedne novine  i nakon toga na policu vratiti posuđeno.   OBAVIJEST ZA KORISNIKE NARODNE KNJIŽNICE I ČITAONICE JASENOVAC! Zbog godišnje revizije i otpisa knjiga, POSUDBA knjiga neće biti moguća u periodu od 1.prosinca 2019. pa sve do završetka revizije, a tijekom prosinca molimo sve korisnike da vrate POSUĐENE NASLOVE radi utvrđivanja fonda knjižnice.   Hvala na razumijevanju!