Službene internet stranice Općine Jasenovac

ODRŽANA IZBORNA REDOVNA GODIŠNJA SKUPŠTINA ŠPORTSKOG RIBOLOVNOG DRUŠTVA „JEZ“ JASENOVAC

U subotu  18. siječnja 2020. u Pučkom domu u Jasenovcu održana je Izborna godišnja skupština ŠRD-a „Jez“ Jasenovac. Predsjednik skupštine podnio je Izvješće o radu za 2019. godinu, a članovi društva bez većih rasprava prihvatili su sva Izvješća o radu u proteklom razdoblju. Prijedlogom Kandidacijske komisije izabrano je novo-staro vodstvo ribolovnog društva, te je prijedlogom prihvaćeni Planovi za tekuću i 2021. godinu u kojoj će se  nastaviti raditi na daljnjem unapređenju ribolova i zaštite okoliša na ovom području. Ribolovno društvo broji oko tristo članova društva i očekuju novih dodatnih članova jer je u protekloj godini ribički ispit položilo oko  20-tak novih ispitanika. Skupštini društva uz članove ŠRD-a  nazočila je saborska zastupnica i općinska načelnica Marija Mačković, predstavnici ustanova PP Lonjsko polje, ravnatelj Osnovne škole Jasenovac g. Branko Šepović, predstavnici Udruga sa područja općine Jasenovac, predsjednik saveza ŠRD-a Sisačko-moslavačke županije g.Branko Lončarević i tajnik g. Željko Glavinić, predsjednik udruge zajednice ŠRD-a Sisak g. Đuro Adamović, predsjednik ŠRD „Amur“ Petrokemija Kutina g. Siniša Fijala, predsjednik ŠRD „Šaran“ Lipovljani g. Josip Hudec, predsjednik ŠRD „Karas“ Novska g. Boris Horvat i brojni sponzori društva. Prisutni gosti  u svojim pozdravnim riječima iskazali su zadovoljstvo radom društva i dali podršku daljnjim planovima. Predsjednik društva zahvalio je svim prisutnim članovima na ogromnom angažmanu oko svih aktivnosti i prihvaćanju izvještaja. Također zahvalio je Općini Jasenovac na dobroj suradnji kao i ostalim predstavnicima ustanova, ribolovnim društvima, udrugama, sponzorima, te pozvao na zajednički domjenak.