Službene internet stranice Općine Jasenovac

Održana redovna godišnja Skupština Udruge umirovljenika Jasenovac

U subotu 1. veljače 2020. godine s početkom u 18,00 sati održana je redovna godišnja skupština Udruge umirovljenika Jasenovac, Jasenovac u prizemnim prostorijama Općine Jasenovac. Prije skupštine u Župnoj crkvi Uznesenja Blažene Djevice Marije i sv. Nikole služena je misa za sve umrle umirovljenike. Skupštinu je vodio sam predsjednik Luka Đilas. Nakon pozdravne riječi i izbora radnih tijela podneseno je Izvješće o radu za 2019. Godinu kao i financijsko izvješće, Plan rada, Izvješće Komisije za obilazak bolesnih članova. Predsjednik Luka Đilas pohvalio je tamburaše udruge umirovljenika ,te navijestio ponovo u svom radu slanje čestitke za rođendan svojim članovima. Skupštini udruge nazočila je i općinska načelnica i saborska zastupnica Marija Mačković , koja je u svom obraćanju pohvalila suradnju sa udrugom s kojim su proveli puno projekata s ciljem unapređenja kvalitete života starijih osoba. Osvrnula se i na program Zaželi“ za koji su nazočni imali pitanja. Na skupštini je nazočila i ravnateljica Centra za pomoć Jasenovac Jasminka Dragić, predsjednici i predstavnici udruga s područja Općine Jasenovac. Na skupštini su bili i predstavnici Udruge umirovljenika iz Novske s kojima udruga umirovljenika Jasenovac stalno surađuje. Svi članovi i gosti ugodno su se osjećali uz zajedničku večeru , te tamburaše.