Službene internet stranice Općine Jasenovac

Lana Radulović i Viktor Barešić sportske nade Sisačko-moslavačke županije za 2019.

Već po tradiciji prvoga ponedjeljka u veljači biraju se najuspješniji sportašice i sportaši Sisačko-moslavačke županije. Proglašenje za 2019. godinu održano je u sisačkom hotelu Panonija, a među nagrađenima su i ove godine članovi Jasenovačkog atletskog kluba. U kategoriji sportskih nada proglašeno je po 5 dječaka i djevojčica, a JAK je u obje kategorije imao svoje predstavnike. Kod dječaka to je Viktor Barešić, koji je naslov zaslužio osvajanjem 3 medalje na prvenstvima Hrvatske za mlađe kadete u bacanju kugle, dok je kod djevojčica sportskom nadom proglašena Lana Radulović zahvaljujući srebrnoj medalji na PH za mlađe kadetkinje na 80m prepone. Čestitke!  Uz njih, priznanje za 100 godina djelovanja primili su i predstavnici SNK Jasenovac, pa i njima čestitamo.