Službene internet stranice Općine Jasenovac

Održana Redovna godišnja skupština KUD-a Košutarica

U nedjelju 16.veljače 2020. U 16,00 sati u Pučkom domu u Košutarici pod predsjedanjem predsjednice Eve Đurič  održana je redovna godišnja skupština KUD-a Košutarica. Na skupštini osim članova nazočili su i predstavnici udruga koje djeluju u naselju, te predstavnici KUD-a  „Lipa“ iz Lipovljana ,  „Šubića“ iz Novske, te KUD-a „Javor“, predsjednik Općinskog vijeća Željko  Đurić, te općinska načelnica i saborska zastupnica Marija Mačković. Na skupštini je usvojen Izvještaj o radu, financijski izvještaj, Plan rada  i financijski plan za buduće razdoblje. Gosti su pozdravili sve nazočne. Općinska načelnica u svom obraćanju  pozvala je na zajedničku suradnju  udruga iz kulture s ciljem promicanja baštine naše općine.