Službene internet stranice Općine Jasenovac

Općina Jasenovac potpisala sporazum o sufinanciranju – zajedničkoj realizaciji sanacije ceste prema Košutarici

Ugovor o zajedničkom sufinanciranju i izvanrednom održavanju ceste na području Općine Jasenovac, u nazočnosti Ive Žinića, župana i suradnika, potpisali su Marija Mačković, općinska načelnica i Stipe Šapina, ravnatelj Županijske uprave za ceste. Radi se o županijskoj cesti ukupne duljine 1400 metara, procijenjene vrijednosti rad oko 1,2 milijuna kuna, a kako je rečeno, kolika će biti ukupna vrijednost investicije znat će se nakon provedenog postupka Javne nabave. Ravnatelj ŽUC-a je rekao da će se na cesti obaviti sanacija kolničkog dijela, asfaltiranje u dva sloja zbog prometovanja teških vozila ovom cestom, prokopati odvodni kanali i postaviti signalizacija. Nakon potpisivanja Sporazuma, kreće se u postupak Javne nabave i odabira izvođača, što bi trebalo završiti u narednih četrdesetak dana i onda krenuti u izvođenje projekta.