Službene internet stranice Općine Jasenovac

„Popodnevni blues uz kavicu“ u Jasenovcu – koncert grupe "4TOWNERS", blues i rock standardi

Grupu čine rock legende, dugogodišnji članovi najpoznatijih blues & rock grupa, Boris Hrepić-Hrepa (Daleka Obala), gitara, usna harmonika vokal, Srđan Jug, (ex Boney M, Telefon Blues Band), vokal, Robert Krkač – (ex grupa Film) solo gitara-vokal, Miro Dimić– bubnjevi, udaraljke, Gojko Tomljanović- Goja, klavijature.
– Na repertoaru grupe nalaze se popularne rok balade „Srce na cesti“, „ Morska Vila“, „Tonka“. Nizbrdo od ljubavi“ „Zamisli život  u ritmu muzike za ples“. Članovi naše grupe su ujedno autori ili su-autori ovih bezvremenskih hitova. Naši koncerti su u kombinaciji s poznatim blues i rock standardima, The Rolling Stones, The DoorsB.B. King i  The Credence, zanimljivo i zabavno za sve uzraste – u najavi kaže Miroslav Dimić, glazbenik.
Koncert je  jedan u nizu ovogodišnjih programa s kojim  se obilježava i  petnaest godina stvaranja i rada Poprock škole Sisak, koja osim u Sisku djeluje u Kutini, Petrinji, Ivanić-Gradu i  Čazmi.
– Slične programe poput ovog u Jasenovcu već smo priredili u Hrvatskoj Kostajnici  i Sisku, a u planu nam je NovskaGlinaKutina Petrinja – na kraju kaže Dimić i poziva ljubitelje bluesa i rocka na koncert u Jasenovac.