Službene internet stranice Općine Jasenovac

Godišnja Izvještajna skupština Lovačkog saveza SMŽ u Jasenovcu

Redovna izvještajna skupština Lovačkog saveza Sisačko moslavačke županije održana je u subotu 21. lipnja u 10 sati u Pučkom domu u Jasenovcu.

 

Osim delegata lovačkih udruga, skupštini su nazočili i predstavnici lovačkog saveza, te općinska načelnica. Skupština nakon što je imenovala vodstvo skupštine usvojila je sva izvješća za proteklu godinu.

 

U svom izlaganju općinska načelnica osvrnula se na suradnju Općine Jasenovac i lovačkih udruga koje djeluju na području općine poglavito vezano uz zaštitu usjeva od divljači, pomoć u poplavama, manifestacijama, te zajedničke koordinacije vezano uz migrantsku krizu.

 

Nakon  skupštine  nastavljeno je zajedničko druženje u pučkom domu.