Službene internet stranice Općine Jasenovac

3 medalje za JAK na prvenstvu Hrvatske

27. i 28. lipnja Varaždin je bio domaćin Pojedinačnog prvenstva Hrvatske za kadete/kadetkinje te mlađe kadete/kadetkinje. Natjecanje je obilježilo veliki broj natjecatelja - preko 500 i visoke temperature oba dana. Naravno, nastupili su i članovi JAK-a, opet uspješno. Najuspješnije plasmane ostvarili su Lana Radulović koja je bila 6. na 300m prepone kod starijih kadetkinja, Viktor Barešić 4. u bacanju diska i 5. u bacanju kugle za starije kadete, a nove medalje - čak tri osvojio je Milael Prelesnik - bio je drugi na 80m i 200m prepone i treći u skoku u vis u kategoriji mlađih kadeta! na razini osobnih rekorda bile su Anika Šepović i Karla Glavnić na 100m kod starijih te Ljupka Šepović na 200m kod mlađih kadekinja. "Opet odlični rezultati, prije svega Mihaela koji se okitio medaljama i postavio svoje osobne rekorde na obje preponaške utrke - 12,93 na 80m pr i 29,08 na 200m pr).       Lana je propravila osobni na 300m prepone za više od 2,5 sekunde i sad je to 48,83 sek, a Viktor u bacanju diska za 3 metra (bacio je 33,00m) kao i Ljupka i Anika Šepović te Karla Glavinić u svojim disciplinama." - rekao nam je trener Neven Šepović.