Službene internet stranice Općine Jasenovac

BOŽIĆNA ČESTITKA

BOŽIĆ, VELIKI KRŠĆANSKI BLAGDAN, SLAVIMO U POSEBNOM OZRAČJU OKRENUTI VJERI I PRONALASKU SMISLA I ISTINSKE SREĆE PRAVIH VRIJEDNOSTI. BOŽIĆ JE BLAGDAN KOJI DANAS , KADA JE MNOGIMA TEŠKO, KADA TJESKOBA, STRAH I NESIGURNOST MNOGIMA ZATVARAJU PERSPEKTIVU, UNOSI SVJETLO I RADOST U NAŠE ŽIVOTE, POKAZUJE DA DOBRO, LJUBAV I NADA I DALJE STANUJE OVDJE, A ČINEĆI DOBRO BLIŽNJIMA, POMAŽUĆI POTREBITIMA, DARIVAJUĆI DRUGE, NAJVIŠE OBDARUJEMO SEBE. U OVIM TEŠKIM VREMENIMA, NAJVIŠE NAM TREBA DUH BOŽIĆA KAO ZVIJEZDA VODILJA, DA DAJUĆI SVE OD SEBE VOĐENI NAČELIMA ZAJEDNIŠTVA , MEĐUSOBNOG UVAŽAVANJA, BRIGE ZA NAJPOTREBITIJE STVARAMO USPJEŠNU LOKALNU ZAJEDNICU. U TOM DUHU U IME OPĆINE JASENOVAC , U SVOJE OSOBNO IME, TE U IME SVOJIH SURADNIKA ČESTITAMO BOŽIĆ I NOVU 2019. GODINU SA ŽELJOM DA BLAGDANE PROVEDETE U MIRU I DOBRU.   Predsjednik Općinskog vijeća                                                               Načelnica Općine Jasenovac Dubravko Bradašić                                                                                       Marija Mačković