Službene internet stranice Općine Jasenovac

Izvješće Stožera Civilne zaštite Sisačko-moslavačke županije

Prema informacijama, na području Sisačko-moslavačke županije, na današnji dan, deset je novooboljelih osoba od zarazne bolesti COVID-19.

  Šest osoba je s područja grada Novske, jedna osoba s područja grada Popovače, jedna osoba s područja općine Hrvatska Dubica, jedan osoba s područja grada Siska i jedna osoba s područja grada Petrinje.
Iz Županijskog stožera civilne zaštite mole sve stanovnike županije da ukoliko osjete promjene zdravstvenog stanja kao što su porast tjelesne temperature, kašalj, gubitak osjeta mirisa i okusa i dr. da se obavezno jave svom obiteljskom liječniku i nadležnom epidemiologu. I dalje molimo sve žitelje Sisačko-moslavačke županije neka se pridržavaju uputa i preporuka Nacionalnog stožera jer uspjeh borbe protiv ove bolesti ovisi o svijesti i disciplini svih nas.
Službenu odluku možete pogledati u prilogu  Izvješće Stožera Za 27082020