Službene internet stranice Općine Jasenovac

6 medalja za JAK u Čakovcu

Čakovec je prošlog vikenda bio domaćin Pojedinačnog prvenstva Hrvatske atletske lige sjever za starije kategorije. Sudjelovalo je preko 300 sportaša iz 20 klubova sjeverozapadne Hrvatske, među njima sedmeročlanova jasenovačkog atletskog kluba. Medalje ni ovoga puta nisu izostale - osvojeno ih je 6. U kategorji mlađih kadetza Mihael Prelesnik osvojio je1. mjesto u skoku u dalj, drugo mjesto na 200m, a Patrik Krmpotić 3. na 200m. Štafeta 4x200m mlađih kadeta osvojila je zlatnu medalju- Medalju je osvojio i Viktor Barešić u bacanju diska za kadete, a uvjerljivu pobjedu ostvarila je i Lana Radulović na 300m prepone kod kadetkinja. "Odličan nastup naših, gotovo svi su išli na granice svojih osobnih rekorda i to nas najviše veseli. Kako stvari stoje, jesenski dio sezone će se nastaviti, pa nas već u subotu čeka Finale Kupa Hrvatske za kadete i kadetkinje, gdje će Lana, Viktor i Mihael pokušati  postaviti svoje nove osobne rekorde. Šteta što je jedino odgođeno finale Erste plave lige, koje je inače bilo uvod u Hanžekovićev memorijal, jer smo i tu imali naša 4 predstavnika - rekao nam je trener Neven Šepović.