Službene internet stranice Općine Jasenovac

Kratke informacije

31.12.2018. organiziran Doček Nove 2019. godine u Pučkom domu u Jasenovcu i Košutarici.   2. siječnja 2019. Godine održan sastanak kojeg je sazvala Općinska načelnica na kojem su nazočili: predstavnik „Hrvatskih cesta“, „Hrvatskih voda“, čelnika policije i općine , predstavnika naselja Tanac, a vezanog uz problematiku prometovanja na D-47 zbog nesaniranog puknuća iste na više mjesta .Od „Hrvatskih cesta i „Hrvatskih voda“ zatraženo je da odrade Zaključke sa sastanka održanoga 30.03.2018. godine.   4. siječnja 2019. U Pučkom domu u Jasenovcu s početkom u 16,00 sati Općinska načelnica Marija Mačković i njen zamjenik na zajednički domjenak pozvali su Općinske vijećnike, predstavnike javnih ustanova i službi s područja Općine, zaposlenike trgovačkih društava u vlasništvu općine, zaposlenike ustanova kojih je osnivač općina, općinsku upravu,zaposlenice/ke programa „Zaželi“ predstavnike vatrogasaca, udruga iz oblasti sporta, kulture , udruge branitelja Općine Jasenovac, povjerenike mjesnih odbora , bivše zaposlenike, predstavnike političkih stranaka u Općinskom vijeću ,te poslovne suradnike. Osim svečanog dijela i čestitke Općinske načelnice Marije Mačković i Predsjednika Općinskog vijeća Dubravka Bradašić, načelnica je izvijestila nazočne o budućim projektima i projektima u tijeku.