Službene internet stranice Općine Jasenovac

KREATIVNA RADIONICA – IZRADA UKRASNIH SNJEGOVIĆA

U srijedu (11. studenog 2020.) i četvrtak (19. studenog 2020.) u prostorijama Centra za pomoć i njegu Jasenovac održane su kreativne radionice izrade ukrasnih snjegovića s početkom u 10:00 sati. Radionici su prisustvovali volonteri i korisnici projekta „Svi smo mi zajednica“ koji je financiran sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda. Svoje znanje i vještine svima prisutnima prenio je gospodin Spahović Jasmin koji je član HUKA-e, Hrvatske udruge kreativnih amatera.

Izrada ukrasnih snjegovića izvršena je korištenjem jednostavnih materijala: običnih bijelih čarapa te riže. Ukrasni snjegovići su izrađeni za djecu iz vrtića Jasenovac i korisnike Centra za pomoć i njegu Jasenovac. Radionica je održana uz poštivanje svih propisanih epidemioloških mjera.