Službene internet stranice Općine Jasenovac

Osnovna škola Jasenovac dio Erasmus + projekta

Osnovna škola Jasenovac uključena je u Erasmus + projekt   "Together, beyond differences - accept me as I am". To je projekt koji promovira prihvaćanje različitosti i promicanje tolerancije.

Uz OŠ Jasenovac, partneri su škole iz Italije, Španjolske, Litve, Grčke i Rumunjske. Trenutno se provode aktivnosti prezentacije mjesta i škole, izrade loga projekta, te sudjelovanje u video sastancima i predavanjima za učenike i voditelje.

U projektu sudjeluje 15 učenika od 5. do 8. razreda i njihovih 5 voditelja predvođenih ravnateljem Brankom Šepovićem. "Nadamo se da će epidemiološka situacija što prije popraviti i da će se sve planirane aktivnosti provesti do kraja projekta.

Sam napredak projekta može se pratiti na stranici naše škole" - saznali smo od ravnatelja Branka Šepovića.