Službene internet stranice Općine Jasenovac

Kulturna radionica

Tijekom mjeseca studenog u sklopu projekta „Svi smo mi zajednica“, koji je financiran sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda, provodile su se kulturne radionice literarnog i dramskog oblika u prostorijama Centra za pomoć i njegu Jasenovac.

                       

Voditelj radionice Ivan Marenić, učitelj hrvatskog jezika, pripremio je igrokaz za korisnike i zaposlenike projekta. Tema igrokaza bila je dolazak Svetog Nikole. Zaposlenici projekta pripremili su kostime i sve potrebne rekvizite.

      

                        

Izvedba igrokaza održana je 03. prosinca 2020. godine u dvorištu vrtića Jasenovac, s početkom u 10:00 sati. Prisustvovala su djeca i stručno osoblje vrtića, korisnici projekta i načelnica Općine Jasenovac. Po završetku igrokaza Sveti Nikola podijelio je poklone djeci, a zaposlenici projekta ukrasne snjegoviće koje su izradili tijekom kreativnih radionica.

      

                         

Program se održao u dvorištu vrtića zbog poštivanja trenutnih propisanih epidemioloških mjera.