Službene internet stranice Općine Jasenovac

Upute za izdavanje PROPUSNICA

Nakon 21.prosinca ponovo se uvode propusnice. Mjera vrijedi do 08.01.2021. godine. Za stanovnike Sisačko-moslavačke županije propusnice izdaje Županijski stožer civilne zaštite u Sisku. Kontakti za izdavanje propusnica su: 098 376300; 098319024 ili na email: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. Od 21.12.2020. godine ponovno će biti dostupan sustav e-Propusnice koji omogućuje građanima jednostavno slanje zahtjeva za izdavanje propusnica korištenjem usluga e-Građani i NIAS (Nacionalni identifikacijski i autentifikacijski sustav). https://epropusnice.gov.hr/ u nastavku ispod su prilozi:   Uputa za primjenu Odluke Prilog 1. Popis kontakata za izdavanje propusnica Prilog 2. Potvrda poslodavca Odluka o zabrana napuštanja županija