Službene internet stranice Općine Jasenovac

Održana redovna skupština Udruge umirovljenika Jasenovac

Skupštinu je vodio uz radno predsjedništvo predsjednik udruge Luka Đilas.  Usvojeno je izvješće o radu , financijsko izvješće za 2018. godinu, Plan i program rada kao i financijski plan za 2019. godinu.   Na skupštini  osim članova nazočila općinska načelnica Marija Mačković, predsjednik udruge branitelja Općine Jasenovac Darko Đilas sa suradnicima, predsjednik udruge „Jez“ Jasenovac Ilija Šimičić, zapovjednik DVD Jasenovac Nikola Damjanković , ravnateljica Centra za pomoć i njegu Jasminka Dragić i ravnatelj škole Branko Šepović. Općinska načelnica kao i ostale udruge pohvalile su rad udruge i dobru suradnju sa istom , te niz aktivnosti koje su svi zajedno proveli. Udruga umirovljenika ima u svom sastavu i tamburaše koji su sve zabavili nakon ukusnog „čorbanca“. Nastavili su zajedničko druženje uz pjesmu i ples.