Službene internet stranice Općine Jasenovac

5 medalja za JAK u Rijeci

Osvojeno je 6 novih medalja i postignut niz osobnih rekorda. Zlato i srebro osvojila je Lana Radulović kod mlađih kadetkinja - bila je prva na 400m i druga na 200m prepone, u obje discipline je postavila osobne rekorde. Jednako uspješan bio je i Viktor Barešić - pobijedio je u bacanju kugle, a drugi je bio u skoku u dalj. Brončane medalje osvojili su u skoku u dalj Jurica Movrić kod kadeta i Patrik Krmpotić kod mlađih kadeta. Anika Šepović bila je 5. na 300m i Karla Glavinić 4. na 100m prepone kod kadetkinja. "Ovo nam je natjecanje poslužilo kao priprema za Prvenstvo Hrvatske koje će se održati slijedeći vikend u Splitu - trenutno je Viktor 3. na hrvatskoj rang listi u bacanju kugle, a Lana 4. na 200 prepone, znatno su ovdje popravili svoje osobne rekorde" saznali smo od trenera Nevena  Šepovića. JAK u četvrtak očekuje miting u Slavonskom Brodu  na kojemu će nastupiti sa dvadesetak natjecatelja.