Službene internet stranice Općine Jasenovac

Čak 20 medalja za JAK u Slavonskom Brodu

"20 odličja za JAK na "9. mitingu Slavonskog Broda" održanom u četvrtak, 13. 6. sažetak je nastupa 18 atletičarki i atletičara JAK-a. U konkurenciji 5 klubova i 90 uglavnom mladih sportaša po izuzetno sparnom i vrućem vremenu JAK je bio najuspješniji. Evo ukratko rezultata: mlađi limači - 100m - Renato Idžojtić 1. mjesto, Rafael Prelesnik 3. mjesto mlađe limačice - 100m - Maria Milović 5. mjesto i Mia Sedlarić 6. mjesto. limači: Patrik Krmpotić - 2. na 100 i 3. na 300m, marko Brtan 3. u skoku u dalj limačice: Matea Rajić 3. na 300m, Lucija BIlogrević 4. u skoku u dalj mlađe kadetkinje: Lana Radulović 1. mjesto na 200m i skuku u dalj, Petra Došlović 2. mjesto - skok u dalj mlađi kadeti: Viktor Barešić, Mihael Prelesnik i Filip Kovačević - 1.-3. u dalju i na 200m kadeti Jurica movrić i Ira Sogonić pobjede na 100m Dorotea Rajić 2. na 400m, Josipa gajdoš 1. mjesto na 100m kod seniorki, a Silvija Alich 1. mjesto na 100m kod juniorki. Na ovaj miting rado dolazimo jer se natječemo u opuštenoj atmosferi, odlično surađujemo sa AK "Marsonija" i šteta što su bili ovako teški uvjeti. Ujedno nam je poslužilo i kao zadnja provjera za nastup na kadetskom Prvenstvu Hrvatske ovoga vikenda u Splitu. Zadovoljan sam i plasmanima i rezultatima, postignuto je nekoliko odličnih rezulata, tako da sa nestrpljenjem čekamo Split - očekujemo 1 medalju i 1-2 plasmana među prvih 5 u Hrvatskoj kod mlađih kadeta i kadetkinja.