Službene internet stranice Općine Jasenovac

JAK-u dva zlata na dvoranskom Prvenstvu Hrvatske za mlađe kadete

Dana 8. i 9. veljače 2020. g. Zageb je bio domaćin Dvoranskog PH za  mlađe i starije kadete i kadetkinje, a između 600 mladih atletskih nada sudjelovali su i članovi Jasenovačkog atletskog kluba. Ni ovoga puta nisu izostali rezultati - osvojena su 2 naslova prvaka Hrvatske! Viktor Barešić i Renato Kaurin bili su 7. i 11. u bacanju kugle kod starijih kadeta, Lana Radulović, Ira Sogonić i Dorotea Rajić osvojile su 14. 16. i 18. mjesto na 200m kod starijih kadetkinja od 43 natjecateljice, a Petra Došlović je bila 13. u skoku u vis. Kod mlađih kadeta Patrik Krmpotić osvojio je 7. mjesto u skoku u vis, a dvije uvjerljive pobjede i zlatne medalje osvojio je Mihael Prelesnik na 55m prepone i skoku u vis kod mlađih kadeta. "Realno, očekivali smo medalje za Mihaela, jer je prema dosadašnjim rezultatima  bio među prva tri u svojim disciplinama. Međutim, tako  uvjerljive pobjede baš i nismo. Opet, jednako me vesele što su svi postigli osobne rekorde, što nam je pokazatelj da radimo dobro,  iako tu ima još puno mjesta za napredak"  - rekao nam je trener Neven Šepović