Službene internet stranice Općine Jasenovac

Potpisani ugovori za program „Zaželi“-faza II

Državni tajnik u Ministarstvu  rada, mirovinskog sustava , obitelji i socijalne politike  Dragan Jelić  i ravnatelj Hrvatskog zavoda za zapošljavanje  Ante Lončar 4. rujna 2020. godine  u Slavonskom Brodu svečano su uručili 35 ugovora za projekte  „Zaželi“ faza II, program zapošljavanja žena. Vrijednost poziva je 550 milijuna kuna , a financiraju se iz sredstava Europskog socijalnog  fonda  putem Operativnog programa „Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. U ime Općine Jasenovac ugovor je potpisala općinska načelnica Marija Mačković. Vrijednost ugovora je 2.773.900,00HRK , uz stopu vlastitog sufinanciranja od 0 %. Programom će biti obuhvaćeno 210 korisnika s područja Općine Jasenovac, te će se zaposliti 30 žena sukladno uvjetima  definiranih  Otvorenim pozivom nadležnog ministarstva.