Službene internet stranice Općine Jasenovac

JAK odličan u Čakovcu

Čakovec je ovog vikenda bio domaćin 2. kola hrvatske atletske lige sjever. JAK je predstavljalo 17 sportaša i opet su postignuti odlični rezultati, pogotovo u starijim kategorijama.  Kod limača najuspješniji je bio Rafael Prelesnik osvojivši 4. mjesto u bacanju vortexa. U bacanju vortexa odlične su bile Veronika Đilas, Katarina Uzelac, Mia Sedlarić i Lucija Bilogrević koje su zauzele od 7. do 10. mjesta u poretku. Štafeta limačica u sastavu Gita Špoljarević-Maria Milović-Mia Sedlarić- Katarina Uzelac osvojile su 7. mjesto od 14 ekipa.    Patrik Krmpotić je prvi puta trčao 200m prepone i osvojio 2. mjesto kod mlađih kadeta, Lana Radulović je na istoj dionici uvjerljivo slavila kod kadetkinja, dok su odlične nastupe na preponama i osvajanjem prva dva mjesta zaokružile seniorke Marina Tomić i Josipa Gajdoš. Josipa i Marina osvojile su i 2. i 3. mjesto na 100m. Seniorke nakon ovog kola vode, a kako je ove sezone HALS skraćen na 2 momčadska i jedno pojedinačno kolo nadamo se ukupnoj pobjedi kod seniorki. Odličan nastup imala je i Ljupka Šepović koja je osvojila 9. mjesto na 400m kod mlađih kadetkinja.   "Izuzetno sam zadovoljan nastupima i rezultatima naših, vidi se napradak kod svih, što je potvrda dobrog rada i treninga. Pred nama je završnica sezone - idući vikend imamo drugo, posljednje momčadsko kolo U HALSu za sve kategorije i Prvenstvo Hrvatske u višebojima, pa smo opet 2 dana u Čakovcu. Sve to zahtjeve i znatne financijske troškove, pa se nadamo da će nas Općina Jasenovac i ostali sponzori - kao i do sada - uspješno financijski pokriti" rekao je trener Neven šepović.