Uspješan nastupa JAK-a u Osijeku

Troje članova JAKa nastupilo je u subotu na atletskom mitingu u Osijeku koji je poslužio kao probno natjecanje za nastavak sezone.

Svo troje su bili uspješni - svi su osvojili prva mjesta (istina, u nešto slabijoj konkurenciji). Lana Radulović je bila blizu svog osbnog rekorda na 300m prepone, kao i Mihael Prelesnik kod kadeta u istoj disciplini, dok je Viktor Barešić to napravio u bacanju kugle. "Rezultati su dobri, vrtimo se osobnih rekorda, što je u situaciji gdje praktički niste imali konkurenciju jako dobro" - rekao nam je trener Šepović.

Za vikend JAK očekuju 2 natjecanja - u petak je miting u Slavonskom Brodu, u nedjelju redovno kolo HALS-a za sve kategorije u Čakovcu, a da subota ne protekne bez atletike tu je i "Pivska milja" u Novskoj, gdje JAK sudjeluje u organizaciji.