Postavljena ekološka javna rasvjeta

U naselju Trebež, Bukovica i naselju Puska izvršena je modernizacija javne rasvjete, odnosno postavljena je ekološka javna rasvjeta, prihvatljiva kao oblik zelene energije, odnosno rasvjeta s uštedom energije za Općinu Jasenovac. Za naselje Trebež postavljeno je ukupno 39 , Bukovica 11 rasvjetnih tijela, a za naselje Puska 84 rasvjetnih tijela, a u naselju Visnjica 32.

Modernizacija javne rasvjete nastavlja se i u ostalim naseljima, trenutno se izvode radovi u naselju Košutarica gdje će se zamjeniti 58 rasvijetnih tijela. Projekt je kandidiran Ministarstvu regionalnog razvoja i fondova EU, kroz Program razvoja lokalne zajednice, a ukupna vrijednost projekta je 480.445,00 kuna.